آرامگاه پادشاهان – Tombs of the Kings

Tombs Of The Kings

شهر پافوس قبرس

آرامگاه پادشاهان – Tombs of the Kings

 

آرامگاه پادشاهان شهر پافوس قبرس
آرامگاه پادشاهان شهر پافوس قبرس
 

مقبره های پادشاهان، گورستان بزرگی در دو کیلومتری غرب بندر پافوس در قبرس است. این مقبره یک میراث جهانی است که توسط یونسکو ثبت شده است. Tombs of the Kings دارای مقبره هایی زیرزمینی بسیاری است که به ۴ قرن قبل از میلاد بر میگردد. وجود سنگ های خاری حک شده نشان از دفن اشراف و مقامات بلند مرتبه تا قرن سوم میلادی بوده است. نام این مقبره در حقیقت به بزرگی و عظمت بنای ساخته شده آن است، نه پادشاهان و اشرافی که در آن به خاک سپرده شده اند.

برخی از مقبره ها دارای ستون هایی با سبک معماری بسیار قدیمی از زمان یونان است و برخی دیوارها با آبرنگ نقاشی شده اند. هنوز هم کاوش و حفاری های باستان شناسی در این ساختمان تاریخی و کهن انجام می شود و ادامه دارد. به این ترتیب سفر به قبرس برای شما معنای عمیق تری پیدا خواهد کرد، بازدید از مکانی که قرن ها از ساخت آن می گذرد و دروان های بسیاری را طی کرده است ولی هنوز رمز و رازهایی در خود نهفته دارد که باستان شناسان را آسوده نگذاشته است. هسفر شوید با تور گردشگری قبرس و از این بنای زیبا و شگفت انگیز دیدن کنید.

شکاف هایی که در سنگ های مقبره دیده می شود، نشان از زندگی بومی و به تقلید از خانه های قدیمی آنجا دارد. با وجود آن که شناسایی این مقبره در قرن های متوالی مورد بررسی بوده است، اما برای اولین بار یک کاوش و حفاری اصولی و سیستماتیک در سال ۱۹۷۰ روی آن صورت گرفت و این بررسی سال ۱۹۸۰ زیر نظر دکتر سوفوکل حدجیساواس (Dr Sophocles Hadjisavvas) که مدیر آثار باستانی کشور قبرس بود، قرار گرفت.دکتر سوفوکل نتایج به دست آمده را با کمک هیات باستان شناسی استرالیا به مردم پافوس قبرس انتشار دادند.

بخشی از اهمیت مقبره به دلیل دفن روحانیونی مسیحی همچون کارس (Rhodian) می باشد.

حادثه بزرگی که برای بنای تاریخی Tombs of the Kings روی می دهد، به پایان قرن ۱۹ باز می گردد که مقبره توسط Cesnola  به شدت مورد غارت واقع می شود.

سفر با تور گردشگری قبرس به Tombs of the Kings:

خود را تصور کنیددر مقبره باستانی در یک چشم انداز زیبا از صحرایی که شما را غرق در زندگی گذشتگان دور می کند. ۲ کیلومتری شمال کاتو پافوس (Kato Pafos) قبرس که تحت تاثیر سنت باستانی مصر می باشد، دقیقا زمان هایی که مردم بر این اعتقاد بودند که مقبره مردگان باید خانه های شبیه به خانه زندگی آن ها باشد، برای آن ها غذا و تنقلات می بردند و از این طریق بسیار مردگان خود را احترام و اکرام می کردند.

آرامگاه پادشاهان – Tombs of the Kings

Address: Paphos, Cyprus

مرکز تخصصی تور قبرس برگزار کننده بهترین تورهای کشور قبرس به برترین کیفیت در ایران می باشد، جهت ثبت نام در این تورها با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۸۸۱۷۶۲۰۲

معرفی برخی تور های آژانس مسافرتی آتریسا گشت:

تور روسیه

تور سوچی