رستوران میوز | cyprus Muse restaurant

Muse restaurant

شهر پافوس – قبرس

رستوران میوز – Muse restaurant

 

تور قبرس - رستوران میوز پافوس

تور قبرس – رستوران میوز پافوس

 

رستوران Muse یک مکان دوست داشتنی در پافوس است. کوکتل فوق العاده رستوران Muse، اسپرسو بی نظیر و شراب عالی آن مشتریان محلی زیادی دارد که شاید بسیاری از بازدید کنندگان در ابتدا به واسطه رفت و آمد زیاد مردم به این رستوران، برای رفتن به آنجا علاقه مند می شوند، اما توریست هایی که قبلا همراه با تور قبرس به  رستوران Muse آمده اند، طعم غذاها و نوشیدنی های لذید آن هنوز زیر زبانشان است.

آشپزخانه رستوران توسط تیمی ماهردر حال اداره شدن است تا شما را با طعمی متفاوت از غذاهای محلی و بین المللی روبرو سازد. منوی متنوع و خدماتی دلپذیر و صمیمی در مکانی استقرار یافته در خارج از شهر پافوس محیطی زیبا با قیمتی مناسب را برای شما به ارمغان آورده است. منطقه ای که رستوران در آن قرار گرفته، بخش قدیمی شهر است که به عنوان Mousallas شناخته می شود که نمای خیر کننده ای به اطراف دارد.

در طول سال در تمام ساعاتی که شما در بازدید از پافوس قبرس همراه تور گردشگری قبرس  می باشید، رستوران Muse برای ارائه صبحانه، ناهار و شام خوشمزه باز می باشد. انواع عصرانه و نوشیدنی برای میان وعده در این رستوران وجود دارد. مکانی که صرف نظر از خوراک های خوشمزه بهترین زمان برای استراحتی کوتاه می باشد.

نمای زیبا و براق رستوران Muse با رنگ زیبا وانرژی بخش دکورها در خطوطی منظم و تمیز شما را بیشتر به خود مجذوب خواهد کرد.

 

منوی غذاهای رستوران میوز – Muse

 

غذاهای رستوران میوز پافوس

غذاهای رستوران میوز پافوس

بازدید کنندگان زیادی در تورهای  گردشگری قبرس به این رستوران رفته اند و همه آن ها خاطره ای زیبا و بی نظیر را از این رستوران تعریف می کنند. اگر به قبرس و رستوران Muse سفر کنید، شاید بیشتر به آن ها حق دهید. بازدید کنندگان تورهای گردشگری قبرس، رستوران Muse را مکانی دوست داشتنی در قلب منطقه ای قدیمی و تاریخی خواهند یافت که توسط جاده ای باریک کمی دور تر از شهر به مکانی زیبا با نمایی منحصر به فرد و یک پارکیبگ اختصاصی روبرو می شود که سردرب آن نوشته شده است  Muse Restaurant.

نزدیک ورودیرستوران یک نوار شیک برای سفارش غذا وجود دارد همچنین رستوران توسط یک پاسیو گسترده شده است و کل منطقه رستوران برای ارائه یک فضای ناهار خوری باشکوه و مجلل باز می شود، به ویژه این منطقه در تابستان زیبایی خاصی به خود می دهد.

 

غذاهای رستوران میوز پافوس

غذاهای رستوران میوز پافوس

 

کباب مرغ آبدار با سیب زمینی سرخ شده همراه با سلاد و یک کاسه ماست و خیار مخلوط شده تنها یکی از غذاهایی است که شاید شما را به شگفت آورد، مطمئن هستید که این نوع غذا را تجریه کرده اید، بارها حتی در خانه خودتان، اما اینبار طعمی متفاوت و لذیذتر دارد. زمانی که به این رستوران می روید سفارش دو غذا بسیار محبوبیت دارد، یکی غذاهای دریایی در انواع سرخ شده و کبابی می باشد و دیگری همین کیبا مرغ آبدار با مخلفاتش است. سالاد پنیر نیز طرفداران زیادی در این منوی غذایی دارد. انواع غذای پاستا، همبرگر، ساندویج استیک کبابی با سس پنیر و گوجه فرنگی تازه هر کدام به نوع خود یک غذای کامل برای وعده ناهار خواهد بود.

 

غذاهای رستوران میوز پافوس

غذاهای رستوران میوز پافوس

 

شاید هیچ چیز به اندازه تمیزی و دقتی که در پخت و طبخ غذاهای رستوران دیده می شود، اهمیت نداشته باد. اطمینان از خوردن غذایی با مواد اولیه تازه و مفید بهترین وعده غذایی برای گذراندن در کنار خانواده و دوستان خواهد بود.

 

معنای اسم رستوران Muse

نامی که برای رستوران Muse انتخاب شده است دو معنا در واژه نامه برای آن عنوان شده است: معنای یونانی آن به معنی فکر کردن و فرو رفتن در اندیشه و تفکر است. و از ( کمک فکری به کسی رساندن) می آید. معنای دوم آن به قرون وسطی برمی گردد، به معنای پوزه یا بینی (snout or nose)، با لحنی مدرن درباره رفتن به جایی خنک و خوش آب و هوای برای میل کردن غذا، صحبت کردن است.

Muse restaurant in paphos

Address: Andrea Ioannou, Paphos, Cyprus

 Website: www.mydestinationcyprus.com

Phone: 0093599176232

 با مرکز تخصصی سفر به قبرس صرف غذا در بهترین رستوران های شهر پافوس را تجربه کرده و از بودن در این کشور نهایت لذت را ببرید.

همچنین لازم به یادآوری می باشد که این مرکز زیر نظر آتریسا گشت در حال فعالیت می باشد.

جهت ثبت نام در این تورها با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۸۸۱۷۶۲۰۲

۰۹۱۲۵۴۰۰۶۶۷

معرفی برخی تور های آتریسا گشت:

تور روسیه

تور سوچی